Sveiki,

aš esu Alfonsas Norvaišas všį „Kultūros gurmanai“ direktorius ir bendruomenės įkūrėjas, taip pat mes turime pseudonimą „Nepaperkama Lietuvių Komanda“.

Aš taip pat esu Lietuvos Visuomenės Tarybos narys ir referendumo iniciatyvinės grupės narys. Matydami visi kaip iš mūsų akivaizdžiai valdžia tyčiojasi mes turime vienytis visi judėjimai į vieną komanda. Nebeveikti atskirai o veikti kaip viena komanda. Mes rašome kreipimasį į Lietuvos prezidentą kad nuo rugsėjo 1d. paleistų seimą, taip pat reikalausime kad laikinai butų perduotas Lietuvos radijo ir televizijos valdymas Lietuvos suverenams tai yra mums.

Taip pat siūlome visiems judėjimų vadams ir aktyviems veikėjams prisijungti prie tiesioginio pokalbio per zoom programą ir aptarti Lietuvos suverenų tribunolo įkūrimo galimybę. Tai turime padaryti iki rugsėjo pradžios, nes mes LR prezidentui prie kreipimosi dar pridėsime ultimatumą kuriuo pareikšime kad nevykdant mūsų susitarimų nuo rugsėjo 2 d. pradedame visoje šalyje protestų akciją kurią blokuosime piko metu eismą visose Lietuvos judriose vietose. Planuojame pirmą mėnesį po 2 valandas d.d. rytais nuo 7.00 iki 9.00, sekantį mėnesį 5-6 valandas o trečią mėnesį net iki 12 valandų. Gruodžio mėnesį jeigu nebūsime nieko pasiekę pradėsime deginti gatvėse padangas ir kitas atliekas o sausio mėnesį jeigu prireiks jau reguliuosime pilietinį karą.

Taip pat mes jau dabar skelbiame kad prievarta verčiami žmonės skiepytis gali daryti savigynos veiksmus panaudodami smurtą prieš juos verčiančius žmones. O už padarinius mes prisiimame atsakomybe.

Todėl jeigu pritariate mūsų siūlymui kviečiu prisijungti pokalbiui trečiadienį 19.00 valandą prisijungimo nuorodą rasite svetainėje ltbalsas.lt pagalba prisijungiant galite gauti telefonu 8 621 33119 prisijungimas prasideda 10 minučių anksčiau.