gallery/832a8a74cbbfb1ce61d1de3a7c109ffd
Lietuvos liaudis renka legionierių būrį ir kviečiame visus norinčius prisijungti vyrus ir moteris nuo 18 metų siuskite savo gyvenimo aprašymą el.p. lttauta@gmail.com

Viskas įmanoma, tik reikia siekti užsibrėžto tikslo.

gallery/gfgfg (phone)

     Sveiki aš esu Alfonsas Norvaišas všį „Kultūros gurmanai“ direktorius ir bendruomenės įkūrėjas, taip pat mes turime pseudonimą „Nepaperkama Lietuvių Komanda“.

   Aš taip pat esu Lietuvos Visuomenės Tarybos narys ir referendumo iniciatyvinės grupės narys. Matydami visi kaip iš mūsų akivaizdžiai valdžia tyčiojasi mes turime vienytis visi judėjimai į vieną komanda. Nebeveikti atskirai o veikti kaip viena komanda.

   Taip pat siūlome visiems judėjimų vadams ir aktyviems veikėjams prisijungti prie tiesioginio pokalbio per zoom programą ir aptarti Lietuvos suverenų tribunolo įkūrimo galimybę.

   Taip pat mes jau dabar skelbiame kad prievarta verčiami žmonės skiepytis gali daryti savigynos veiksmus panaudodami smurtą prieš juos verčiančius žmones. O už padarinius mes prisiimame atsakomybe.

   Todėl jeigu pritariate mūsų siūlymui kviečiu prisijungti pokalbiui trečiadienį 19.00 valandą prisijungimo nuorodą rasite svetainėje ltbalsas.lt pagalba prisijungiant galite gauti telefonu 8 621 33119 prisijungimas prasideda 10 minučių anksčiau.

gallery/2
gallery/lt eu vėliavos
gallery/20190529_141428